13 Kasım 2019 Çarşamba 05:55:01

telephone

90 232 262 99 88

printer add

90 232 262 99 40

email

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Prev Next

MÜFED' de Yeni Başkan İsmail KAHRAMAN

MÜFED'de bayrak değişimi

MÜFED Başkanı Necip Nasır’ın AK Parti’den milletvekili seçilmesinin ardından, Gaziemir’de yapılan ve tek liste ile seçimlere gidilen olağanüstü genel kurul toplantısında, İsmail Kahraman federasyonunun yeni başkanı oldu.

 

Genel kurulda divanın önerisi ve MÜFED üyelerinin oy birliğiyle, federasyonun kurucu başkanı AK Parti İzmir milletvekili Necip Nasır Onursal Başkan seçildi.

Konuşmasında MÜFED’in kuruluş süreci ve sektöre olan hizmetlerini anlatan Necip Nasır, yeni başkan İsmail Kahraman’a başarılar diledi.

Nasır, “Oluşturduğumuz dernek, federasyon, konfederasyon ve TOBB İnşaat Müteahhitleri Meclisi ile Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün sorunlarına çözümler ürettik. Kurduğumuz bu güçlü yapıyla sektörümüzün sorunlarının takipçisi olacağız. Yeni hükümet dönemi ve güçlü meclis yapısı içinde milletvekili olarak sektörümüzün sorunlarını çözmek için elimden gelen gayreti göstereceğim. Hem sektörümüze, hem de milletimize hizmet etmek için bu göreve layık olmaya çalışacağım” diye konuştu.

FEDERASYON KURUMSAL BİR YAPI KAZANACAK
İzmir Ticaret Odası’nın da gücünü arkalarına alarak inşaatçıların sorunlarını çözmek için çalışacağını dile getiren MÜFED Başkanı İsmail Kahraman da şunları söyledi: “67'nci İnşaat Komitesi İzmir Ticaret Odası’nda en aktif çalışan komite. Kısa sürede meslektaşlarımızı Ticaret Odası'nda bir araya getirerek beşinci toplantımızı yaptık. Odamızın faaliyetleri konusunda bilgilendirmede bulunarak üyelerimizin sorunlarını ve önerilerini dinledik. Üyelerimizin sorunlarına anında çözüm bulabilmek için inşaat masası kurduk. Üyelerimizden gelen tüm sorunlarla bire bir ilgileniyoruz. Müteahhitler Federasyonu olarak sektörümüzün taleplerini dinleyeceğiz, çözüm önerileri üreteceğiz. Meslektaşlarımız ile sık sık bir araya gelerek faaliyet alanlarımızı genişleteceğiz. Federasyon bünyesinde imar, proje geliştirme gibi komisyonlar kurarak daha kurumsal bir yapı kazandıracağız”

 

MÜFED MERKEZİNİ BAYRAKLI’YA TAŞIYOR
Müteahhitler Federasyonu genel merkezini Bayraklı yeni kent merkezine taşıma kararı aldı. Müteahhitlere yakışır bir merkez oluşturacaklarını kaydeden MÜFED Başkanı İsmail Kahraman, “İzmir’in merkezinde, ulaşımı kolay, otopark sorunu olmayan bir yere genel merkezimizi taşıyoruz. Heyetleri karşılayabileceğimiz geniş toplantı salonuna sahip, üyelerimizin ve meslektaşlarımızın rahat edebileceği her türlü imkana sahip bir ofis kuruyoruz. Yeni dönemde yurtiçi ve yurtdışı temaslarımızı da artıracağız. Üyelerimizi hem yurtiçi hem de yurtdışındaki sektörel fuarlar ile buluşturacağız. İzmir’den gayrimenkul ihracatı yapabilmek için İzmir’i anlatan tanıtım filmleri hazırlayacağız. Yurt dışından yatırımcıları kentimize davet edeceğiz. Yurtdışındaki yatırımcı ile iş ortaklıklarını artıracağız. Sektörümüzün kalkınması ve İzmir ekonomisinin daha da büyümesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Yeni yönetim kurulumuz bu sorumluluk bilinciyle yola çıkıyor. Yönetime seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyorum” ifadesini kullandı.

Yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda İsmail Kahraman başkanlığa seçilirken; Ayhan Sulak başkan yardımcısı, Barış Öncü genel sekreter, Bilal Özkan da Muhasip üye seçildi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Servet Nasır, Hayrettin Uzunoğlu, Eyüp Mergen, Seyhmus Özcan, Faruk Yılmaz, Erdem Tatar, Hüseyin Yalçın, Deniz Doğan, Ahmet Akyüz, Zeki Yüksel, Mustafa Nezir, Nevzat Şahin, Ferhat Özmen, Muzaffer Kater, Mustafa Daştan, Sinan Bezircilioğlu, Önder Akboğa, Soner Tanrıkulu, İsmail Bazan, Ali Yılmaz, Özgün Ünver

Denetleme Kurulu Asil üyeleri; Tunay Bingöl, Murat Polat, Sabri Kaya

MÜFED' de Yeni Başkan İsma…

MÜFED' de Yeni Başkan İsmail KAHRAMAN

MÜFED'de bayrak değişimi MÜFED Başkanı Necip Nasır’ın AK Parti’den milletvekili...

MÜFED’de bayrak değişimi

MÜFED’de bayrak değişimi

İzmir inşaat sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarından Müteahhitler Federas...

Tapu Harcı Ve Kdv İndirimi…

Tapu Harcı Ve Kdv İndirimi Kalıcı Olsun” Temennisi

Maliye Bakanlığı’nın konut teslimlerinde uygulanan yüzde 18’lik KDV oranını, 31 ...

üye dernekler Gamiad İmder Nbg Tomiad Çimiad Bamad

camiad

mider